Na zástavke Pekna cesta v smere do Petržálky je uz dlhsiu dobu roztrhany harmonogram. Prosil by som o rychle napravenie tejto situácie, aby nedoslo k zbytočným komplikáciam
Mozno mam len stastie. A aj prijemny vodic, ked nema svoj den, nemusi byt prave ustretovy...
fobust
KUAAA!!! Do prace chodievam 11/6, a som zvedavy na tu 7921+7922, dufam ze zajtra bude tiez na 11/6!