Frenky: Tak co myslis kto to mohol byt? Napis sms ak chces.
Proste vlcaci... co dodat...
Mozno mam len stastie. A aj prijemny vodic, ked nema svoj den, nemusi byt prave ustretovy...
frenky
Neviem, ale je v tom troska podla mna chyba aj DPB. Ked dopyt tak vsade a ked nie dopyt, tak nikde...