Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: mivalko #146967:
dalsi spoj, ziadny zalozak.
Nepremavaju linie 41 a 44 (od kedy do kedy je samozrejme druhorada informacia, ktoru cestujuci nemusia vediet)
http://www.dpb.sk/o-podniku/aktuality/informacia-o-zjazdnosti-komunikacii/
201 mala kontakt s subezne iducim bielym LEXUS RX SUV, , 10:47, poskodenie pravy zadny blatnik, mesto: Central zatacka, (Trnavske Myto -> Mileticova)
Odchod L5 z Dúbravky o 8:26 zjavne nevykonaný. Vo svojej časovej polohe (8:40) na zástavke Nad lúčkami neprišla. Spoje ostatných liniek pred aj po išli. Našťastie v ďalšej nebol balík.
Reply on: volod #146962:
No ked vidim, ako vyzera Racianska, tak by ma celkom zaujimalo, ako to potom vyzera inde... (Koliba, Kramare, DD)
Ešte neni kalamita vonku?
Pardon preklep 6642 to bol na 206
6641/206 ráno z ASMN odchádzal, tá zastávka čo včera rozoberali žeriavom na ASMN má len slamennú strechu, vybrali sklenené výplne z nej
Dnes 30.01.2014

27/1 1907.
30/6 3526.
43/1 ZV3 4117.
83/1 4938.

ZV MOST SNP : ZV3 4117.

sluzbu 43/1 hradilo vozidlo ZV3 4117 okolo 07.00 hod rano.
Reply on: čumyl #146934:
To je uz davno zrusene. To fungovalo este za ery L1 a L12 ktore prichadzali z centra v preklade 10 minut a L32,33 mali tiez preklad 10 minut. Teraz prichadzaju 3 elektricky z centra kadejako
Reply on: Infinity #146938:
Mestska cast to nie je. Ale len sidlisko ?
Reply on: diwi #146940:
Myslis prvu obed v tomto roku dufam ? Tie lampasiky na Molecke na el.zastavke si este nevidel . Minuly rok bola urcite 1 obet.
Reply on: Andy #146947:
argument sa volá D1/3
o 16:25 na zastávke Hálková smer Slimák odstavené vozidlo z L50. Kúsok ďalej sa nachádzalo osobné auto s poškrabaným predným nárazníkom. Pravdepodobne ťukanec pri výjazde z parkoviska.
Vraj už tbusy premávajú normálne, vedenie je opravené už.
Reply on: Andy #146948:
Zatvoriť uprostred radu dobiehajúcich je samozrejme iný prípad, ale také situácie ja moc nevídavam...
Reply on: Andy #146947:
V špičke tam o 2 minúty už môže dôjsť ďalšie vozidlo (32-33). Môžme sa baviť o večeroch a víkendoch. Kedy by to malo zmysel. Ale tu tušim nie sú zosúladené príchody električiek z mesta a 33 (za starého systému tam premávali po 21. hod zmesta už iba 1 a 12- každých 10 min. a na ne vždy nadväzovali z Molecovej 32 a 33 a bola aj v CP povinnosť čakať).
Takže teraz to ťažko môže byť na základe nejakého pravidla, skôr na základe toho, kedy vodič33 uvidí davy prestupujúcich cestujúcich. A keď už stojí na nástupišti na Molecovej tak tých čo stoja na opačenj strane ulice na prechode a čakajú na zelenú podľa mňa v ľavom späťáku asi neuvidí...
Takže možno by to chcelo najprv namontovať nejaké veľké zrkadlá?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.