Reply on: frenky #14228:
Tak to potom mohli spravit povedzme na 3002 alebo 3191 alebo na hocijakom inom voze. Sak ked je na ostatnych vozoch namalovane stvorcislie v urcitej velkosti, aby sa dalo vidiet aj z dialky, preco take stvorcislie nenamaluju aj na ten voz. Je to len preto takym malym napisane, ze ten voz ma o niekolko sedaciek menej, alebo co? Sak si vezmi 8144. Tam je to normalne a nema to o ziadnu sedacku menej.
Zdenko
Tatrovecka Ad 8003: To evidencne cislo tam je, lenze ono ho nie je preto vidno, ze je nalepene takymi malymi cervenymi cisielkami na lavej strane karoserie. To ma byt reklama? Na 8144 to je uz lepsie, tam to aspon z dialky vidno.