Reply on: Martin #13975:
Kravina, vsak to by mi platila karta uz len rok a to teda tak neni.. Odkial mas taku info?
najspinavsi je 1800.
neo: ja nie som ani zmrd a ani som dnes necestoval L21. Takze o com?
. Frenky: to bola ona
4209.
a ak isiel po tom, tak potom uprimnu sustrast frenky
frenky
re COLOR #14001: Nuz, ked dakomu strhnu premie, tak sa to dozvieme, ale ked dakomu pridaju, tak o tom nik nevie. Ja som to nepisal, ale preto, ze som tym chcel nieco dosiahnut, len som ho uviedol ako ziarivy priklad.