2703 videny na linke 70/1
do rana s najvacsou pravdepodobnostou bude server opat dole, nedaju sa execnut nove procesy, takze ked vychcipaju beziaci apachovia a kedze MHD uz premavat velmi nebude a nocakom sa mi domov ist nechce, tak restartovat pojdem az rano...
do rana s najvacsou pravdepodobnostou bude server opat dole, nedaju sa execnut nove procesy, takze ked vychcipaju beziaci apachovia a kedze MHD uz premavat velmi nebude a nocakom sa mi domov ist nechce, tak restartovat pojdem az rano...
Osobne som sa bol pozriet na Zahorsku Bystricu dnes a nevidel som ta tam. Skoda. Bol som tam 3x dnes. Totiz kamarat mal mat zalohu, ale vzal 37/2. Toz cele.
najspinavsi je 1800.
neo: ja nie som ani zmrd a ani som dnes necestoval L21. Takze o com?
. Frenky: to bola ona
frenky