Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Miroslav93 #138316:
Plus z krátkych je podľa katalógu už off 6257..
krátko z rána 7.3. 2013:

201 - 6623/1
202 - 6629/3, 6626/6
205 - 6297/5
208 - 6619/1, 6621/2, 6640/3, 6633/4, 6615/5, 6311/6, 6276/7, 6306/8
Ked tam bol Zahradnik tak to fungovalo a tento pan Belfi ziadny krok neurobil.
Na Slovensku je to hrozne ked nieco nejde napr.Hlavna stanica tak kaslu na to pricom napriklad v Rakusku b to hned opravovali.
Mali by urobit konkurz na viac vodicov autobusov a mali by prestat vyradovat a odstavovat vozidla z premavky (Tambusy by este vydrzali) a taktiez aj kratke karosy nemali z nich robit "pracovne vozidla" ale mali sluzit nadalej v premavke sak ked to zvladaju B741 tak to snad zvladnu aj B732 ,a mali by si prenajat tie Mercedesy O405GN alebo tie od Abussu sak ked mame nedostatok tak to riesme teraz sa treba vysrat na tender s 5-dverovymi trolejbusmi ale majme aspon 4-dverove sak lepsie nez nic v tejto situacii!!!
po dlhych mesiacoch dnes v premavke 4010
A čo tie modernizácie trolejbusov od fa zliner sro? Či to je len tak aby sa nepovedalo? Asi.

raz som čítal starý dokument na imhd- bol to Nezávislý pohľad na DPB. V roku 2010 som si myslel že situácia sa vyriešila, ale Teraz viem že som sa mýlil, a že situácia sa o dva roky zhorší dozivajucimi sormi. a to bude platiť aj pre trolejbusy.
Reply on: N/A #138341:
Aktuálne: DN na križovatke Farského auto s autobusom ( alebo opačne) L95 smer Vyšehradská
Aktuálne:DN na križovatke Farského auto s autobusom ( alebo opačne) L95 smer Vyšehradská
Reply on: Ignác Igor #138334:
Čo sa týka podnikového časopisu, musím len a len súhlasiť.. kde sú ešte časy, keď sa dal Dopravák čítať.. teraz sa tam píše len to, čo dovolí Belfi a jeho doritivlezi.. ? ?
Reply on: Yzerman22 #138336:
SUHLAS, navrhujem aj na noveho primatora a sefa dopravnej komisie.... normalny primator by pana B resp. ja vy som ho premenoval na pana K uz davno poslal do slusnej P a rychlostou MACH 4
Reply on: PETER_1976 #138337:
L208 peklo a L 201 a 202 cochvhila tiez
Oprava 208/4 voz 6634

Uz dva mesiace chodim autom a som rad, ze je to tak. Cestovat rano L208 v 10 minutovom intervale a v solo vozoch moze byt tak pre Belfiho a Stanekovu.
Navrhujem aby vedenie DPB vypísalo tender na nové vedenie DPB. To je asi to najlepšie čo môžu urobiť.
Reply on: Samčo #138297:
- ZV 2350 hradil minimálne od 14tej L 91/1

91 - ZV 2350/1, 4106/3, 4102/5
Musím aj ja prispieť niečím do tejto diskusie.
Podľa mňa je to celé fraška. Pamätám si, že náhle skorodovalo pár Ikarusov 415, keď sa mali preradiť do Petržalky. Myslím, že nejaká súvislosť tam bude.
A ďalej, spomínali sa tu Karosy z Juráku, ktoré by mohli pomôcť. Tak na to by som sa nespoliehal. Tieto vozidlá sú väčšinou zapožičané na iný kolón (rozumej 1. DP). A tie, ktoré ostali sú akurát tak na špičku a koniec (pokiaľ sa nepokazia ešte cestou na linku).
Taktiež dávam za pravdu diskutujúcim, ktorí spomínali stav dielní. Je to tak. Povedzme, že som vodič a splním si povinnosť a zapíšem poruchy do knihy. No v dielni zázraky nerobia. A často nie že nemajú súčiastky, ale ani ľudí.
A vtipné je aj čerpanie starej dovolenky (to len ako príklad). Treba ju vyčerpať, ale nemôžem Ti ju dať, lebo nemá kto robiť.

Takže zhrnutie je takéto: Podnik už nemá žiadne rezervy vozidiel, ranná výprava sa robí na hrane, alebo už aj za hranou. Stav niekotrých vozidiel je žalostný, ja osobne by som si asi nezobral na zodpovednosť hnilé ikarusy alebo nesvietiace nemTedomy. Nič sa nedotiahne do konca. Všetko funguje len na oko. Žiadne pozitíva nevidím. Keď sa chce niekto chváliť tým ako šetrí a tlačí si podnikový časopis na drahý časopisový papier (a pritom ten časopis nemá žiadnu hodnotu...samé oblbováky), tak to je pekne trápne.

Podľa mňa sa oplatí v niektorých prípadoch povedať, prepáčte, spravili sme chybu...
Reply on: Peter6607 #138332:
napiste mi prosim na marek3@zoznam.sk,dakujem
Reply on: pato922 #138331:
?

MAREK3: Napísal som vám na mail, nech tu už nespamujeme.
Reply on: Peter6607 #138329:
nech 6607 aspoň zachovajú ako historický trolejbus
Reply on: Peter6607 #138329:
Nic proti vozu 6607,kazdy mame svoj oblubeny atd ale keby si bol pod tym vozoma vydel niektore casti rozobrate tak by si mal iny nazor na ten voz,u mna mal minus hrozny zvuk pri rozbehu
Reply on: MAREK3 #138328:
Ale musí pustiť, keď je kríza a Trnávka drží po kope staré haraburdy ešte o 2 roky staršie a dokonca bez VP. Šak dačo zbúchajte, natrite, aspoň pol roka nech to vydrží ešte. Nehovorím, tie ostatné už boli hrôza, ale tá 6607 by stála za ten hriech. ?
Reply on: Peter6607 #138327:
nie nie ved vek nepusti,ved uz su davno po zivotnosti,vsetky stej rady by mali ist uz na odpocinok

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.