oba nove plynaky (2702 aj 2706) boli dnes na linke 70, 2706 robil 70/3 (ak si dobre pamatam), 2707 bol na 67

) sa s tebou milerad porozpravam. Uz len treba vymysliet daky cas a miesto.
Tak nesranduj a ber to v pohode...
fobust
Pokial vodic jazdi na cas, nerobi zle cestujucim a stara sa o svoj voz, tak mi vobec nevadi co si v kabinke vyvesi, pokial to neporusuje nejaky zakon SR. Zvycajne su kabinky vcelku slusne, niekedy je to sice gyc, ale to uz je moj osobny naozor. Budte radi ze nie sme v Indii, tam to maju ovesane aj svetielkami na vianocny stromcek.