Pri Technickej univerzite smerom na Racko stali 4 supravy pred vyhybkou na Hl. stanicu. Vpredu boli 2 dispecerske felicie , nehodovka a Land Rover. Co sa tam udialo? Ludia bezradne stali na obchodnej az po Racko na zastavkach ,ze co sa deje. Este 12 30 sa to nepohlo dalej.
A minule bol tiez na 9, a uz som pisal, ze zvysok pola za "9" mal vyplneny nazeleno. A na 7704 je zaujimave to, ze je to ZV (ved toto tu je predsa Dispi forum, nie?) a ze sa este nerozpadla.
:o)
COLOR
---
Muhehe rano 2006 ZV L59
---
Re #13656 Jano: Ja by som aj vedel, ale nie som si isty, a dodraziavam zasadu, ze ak neviem, tak nepoviem
Re #13668 Zdenko: Mostom???
Re #13669 tatrovecka:
Re #13600 Andy: Myslim ze haluze som mal ja