Inak ja vazne nechapem, preco Vam vypravy nemozu davat priamo z DPB. Ked nic ine, tak niekomu slepo zavidim, ze ma cas (a chut) 3 hodiny kvasit na stanici len kvoli tomu, aby si mohol zapisovat cisla okoloiducich autobusov...
)
frenky
206>6 vozov, z toho 206/4.-206/6. ranna a poobednajsia spicka
94>9 vozov z toho 94/6.-94/9. ranna a poobednajsia spicka a 94/6., alebo 94/8. je myslim prideleny 4808.
Musim ta zial sklamat>
180 ani 32 nemas kopletnu, na oboch linkach ti chyba ece jeden voz.
Na 31 nemohlo byt ZV 1814, kedze tento voz je uz ?polroka? odstaveny pre poruchu prevodovky. Mozno, ze sa mylim ja a uz je opraveny. Ale skor ta prva moznost.
Taktiez ani 212 nieje kompletna, chyba 212/8. ktora robi len rannu spicku.
ad 1509 na 31, sam si mi pisal, ze je na 31/39/4.
39/6. az vecer zacina, potom robi myslim nocne ZV na HLST