mat3j> tu 83 nemas kompletnu. Chyba ti 83/9. ta akurat zacala, potom ide na nocak a 83/10.
Inak dobre.
Darro> ved aj ja by som zasa siel, bola sranda. Mohli by sme to zopakovat. Aj s Tomasom. ;-P
Inak dobre.Darro> ved aj ja by som zasa siel, bola sranda. Mohli by sme to zopakovat. Aj s Tomasom. ;-P
iMHD
Vzhľadom na dôvodné podozrenie, že príspevky z diskusných fór na www.iMHD.sk sú zneužívané na špekulácie, sa prispievatelia iMHD dištancujú od akýchkoľvek e-mailov podobného obsahu odosielaných pod ich menom.