TeBeCe>
Ano?
Odchody do Lamaca so-ne plati od 29.9.2003
...
17:09 (2.),29 (4.), 49(1.)
18:09 (3.),29 (2.), 49(1.)
19:09 (3.),29 (2.), 48(4.)
20:08 (1.),29 (5.),...
Takze OK na 518 ide 30/5. to som si nevsimol, ale kde ide ta 30/4. ak nie na hranicu???
Ano?
Odchody do Lamaca so-ne plati od 29.9.2003
...
17:09 (2.),29 (4.), 49(1.)
18:09 (3.),29 (2.), 49(1.)
19:09 (3.),29 (2.), 48(4.)
20:08 (1.),29 (5.),...
Takze OK na 518 ide 30/5. to som si nevsimol, ale kde ide ta 30/4. ak nie na hranicu???
,1825
Spadol mi strk z kardiostimulatora... Snad sa len dispici ponahlali na kavu. Dnes vecer sa na stanici fukalo
), 9:1003, 510:4200, 11:3619, 12:2604, 13:3612, 14:2013, 15:4812, 16:62625,6307, 18:3516, 401:1922
frenky
516 bude asi solo
inak mne je jasne co v tomto zmysle znamena solo, ale mnohym asi nie, tak by si to mohol vysvetlit.
518 asi fakt bude z 30, ale ani za Boha neviem zistit z ktorej. Lebo vsetky su tam od rana az do noci. Akurat 30/4. odchadza na jedno kolo okolo 17:45 dakam... (asi colnica)