Reply on: Mat3j #13009:
No vsak ano, ale preto hovorim, ze asi je nejaky predpis
Mozno to je kvoli tomu, aby to niekto z vplyvnejsich cestujucich nemohol vcas skritizovat, a tym by museli reorganizovat vyluku. Ale samozrejme, ze najlogickejsie by bolo dat tam tie oznamy aspon 7 dni dopredu..
. A zajtra sa asi mozete tesit na moje vypravy
Clovek sa aspon tu nasmeje, ked uz inde sa to neda, tak co ta zere?!?! Uz sme skoncili. Teda aspon ja.
frenky
Joj, a ja idem dnes s Janom na hody, to zasa budem pocuvat... ;-P