Reply on: Andy #12999:
ty dement, ako vcasne bol oznam na rajskej ze tam cez weekend nebude nic chodit ? vo stvrtok tam este urcite nebol, v piatok som tadial nesiel (ale den vopred je uz zalostne malo) a tak odkial sa mali ludia (podla teba dementi) hoc aj pravidelne sa voziaci linkou 202 dozvediet, za tam cez weekend akosik nic nepride ??? ked tam pridu a zistia ze im nic nepojde je uz troska neskoro, nezda sa ti ??
. Aspon to tu bolo trosku zaujimave
Clovek sa aspon tu nasmeje, ked uz inde sa to neda, tak co ta zere?!?! Uz sme skoncili. Teda aspon ja.

Tomáš
Zvyšujem ti prémie:-D,:-D