Reply on: frenky #12589:
No to je pravda:-)Napriklad mi aj velmi pomoze ked ty alebo Jano napise co je na 504-ke,lebo viem,ze druhy den maju volno!Myslim,ze kazdy z nas musel cakat kym pride rada aj nanho..:-)Je to zalozene aj na dovere a spolahlivosti:-)
teraz som na tom podobne, s tym ze uz viem zadelit ev.c...

Andy
1. Som kludny
2. Napisal som len zopar faktov a neviem cim som ta mohol urazit.
3. Ale nechapes, ze nemozeme hockoho dat pisat novinky, lebo potom si robime zle meno, ked tam su chyby. Je nehovorim, ze by si ich robil, ale kazdeho si treba casom overit. V zivote sme ta nevideli, a uz by chcel spolupracovat.
S TYM CO TI HOVORIM JA, AJ OSTATNI SUHLASIA!
Este sa tu nikto nevypytoval take otazky ako ty.
A to je tvoja vec, ci sem budes prispievat malo, alebo vela.