Reply on: Andy #12569:
ja chodim cez weekendy k babke ktora byva na opacnom konci BA, a 3krat prestupujem, 1.Ked zbadam nieco nove, napisem si to do mobilu
2.Nevyzeram jak idiot s papierikom v ruke
3.Obcas nestiham
4.Obcas ma skoro zrazi auto
5.Unaveny idem domov, ale novinky mam v telefone
6.Dojdem domov, zapnem net, napisem nejaku novinku
7.Vyzeram jak idiot lebo "o tom sa tu pisalo vcera"
takze sa na to vyprdnem....
Vypravy robim z balkona...


M: ZV 2608 :-P/6
neo
Ad. zastávka... Ja mám zastávku 1,5min od domu...
ale v spicke, sa tu neda narvat (ja som tvrdohlavy clovek a chcem sa narvat), a tak niektory ludia idu na marecka, kde to trva 10min, a poznam ludi co vstavaju o 45m skorej a idu do volksiku, kde si sadnu... narazam na voklswagen, ze kvoli nemu je pre kopec ludi (ktori ked chcu vystupit z autobusu zuvi) je zastavka pod mojim domom neprijatelna...