Neviete niekto kedy ma byt do premavky zaradena 7304 som na nu dost zvedavy . A co je stale stou 7303 pocul som ze ku skoro naburali vo vozovni pri skusobnej jazde to museli byt nervy pre toho sofera co to akurat testoval.
Ako vidim ze uz v mene pouzivas (TAM) tak mas asi velmi rad TAM-BUSY ani sa ti asi necudujem ved su to super autobusy.


dobry sofer
vlece sa ako slimak a este ma meskanie 2 min.

Darro
Ja mam rad ked ide rychlo lebo budem skor doma a ked s takym soferom idem tak mu este mavnem ako vdaku ze tak isiel ,ale to je len moj nazor.