pocas vykolaje pri riviere premavali autobusy ktore mali vselico zaujimave na transparentoch, ako napr.:
X1 TUNEL
X1 NOVY MOST
5 TUNEL
12
701
X1 TUNEL
X1 NOVY MOST
5 TUNEL
12
701
(RE)

, ale da sa tam co-to najst
.



), a zvysne dve su poradove uz len...

Anndy008
Celkom sa mi pozdavaju, ale akurat jedna vec - vzdy ked idem v nej, tak mam taky divny pocit, ze ta elina ide tak moc tvrdo - proste v inych mam pocit, ze idu relativne hladko, niekedy az hladucko a tieto zrekonstruovane ako keby vazili 5x tolko
A druha otazka - tiez k tymto elinam - preco niektore maju dvojdielne dvere (osobne sa mi pacia viacej) a ine maju "klasicke" skladacie?
dikes
jo este by som sa chcel spytat nejakych vodicov eliny, ze ako sa im riadi lepsie, ci pedalmi, alebo tou pakou naboku?