Reply on: TeBeCe #10588:
Ten oznam o Karlovej Vsi je este aj na Vazke, tak co?

Tam ked si sadne cestujuci na sedadlo vo vleku, ktore je na kolese, vidi cez dieru v podlahe az na vozovku
Aj vpredu pri kolese, podotykam 
A ked bude 2881 nadalej vypravovany, titulu Historicke vozidlo sa nemusi dozit 


. Na Obchodnej vytahuju ten smolovo-gumeny sajrajt spomedzi BKVciek. Zeby tam chceli dat nove?
Turbo
Takych autobusov mame viac. Minule som isiel s d3k0m a strasne sa na mna nahneval, lebo som chcel vytlacit zadne okno na nejakom serbli z 2. kolony. Vytlacil som ho o dva centimetre, ale d3k0 ma zastavil...