Vie mi niekto povedat co sa v tom AU PARKU deje?

Tam ked si sadne cestujuci na sedadlo vo vleku, ktore je na kolese, vidi cez dieru v podlahe az na vozovku
Aj vpredu pri kolese, podotykam 
A ked bude 2881 nadalej vypravovany, titulu Historicke vozidlo sa nemusi dozit 
Turbo
Ja by som to netoleroval. Ako cestujuci chodim na zastavku akurat tak, aby som nemusel cakat na svoju linku. Zvycajne na zastavku dojdem dve minuty pred odchodom. Vies ako by ma nasralo, keby mi prave zdrhol spoj na ktory chcem ist? A to iba preto, lebo ide o tri minuty skor? Hadaj, kto by ho dal do hlasenia?