Hehehe, 3185 na 50 odchadzal zo Safka na +5! Aspon som necakal dlho
. Na Obchodnej vytahuju ten smolovo-gumeny sajrajt spomedzi BKVciek. Zeby tam chceli dat nove?
. Na Obchodnej vytahuju ten smolovo-gumeny sajrajt spomedzi BKVciek. Zeby tam chceli dat nove?

Otrasne pocmarane vozidla z vonku:
Turbo
Za to by som mu strhol premie. Ak by sa to opakovalo, tak by som ho vyrazil! Vsak toto sa nesmie tolerovat!