Dnes rano ma nasral vodic 1305 (na 39ke odchod z Mlynskej 8:40). Na Sabinovsku dosiel 9:02, odisiel 9:02 (pricom na cestovnom poriadku je 9:05, na BUSE mal tiez 9:05). Dokonca som ho upozornil na to ze ide o 3 min skor.. on ze vie a siel dalej....
:o)
), neskor ho nahradil 1317
d3k0
3194 ma na podlahe zodratu gumu, ale uz sa ani neunuvali tam dat aspon iny vzor - namiesto toho drevo natreli na sedo, zrejme aby to akoze vyzeralo ako guma...