Reply on: beejay #10266:
to, ze na 95 a 12 to vychadza je podla mna cista nahoda, kedze 12 a 95 maju absolutne odlisny grafikon. Teda az na sedlo, kde maju obe linky 15min. interval.Takze pozadovat, aby sa zosuladili odchody L4 a L88 je nerealne. Z toho isteho dovodu ako na L12 a L95.



frenky
Isli sme s kamosom 20/&. odchod o &@:{# z Opletalky. Na zastavke „Pri tehelni“ nastupil taky postarsi par, ktory sa evidentne ponahlal na 21, ktora mala prave odchod z Volkswagenu.
Stara pani este ani poriadne nesedela a uz pindala. Citujem: „To nemoze ist trocha rychlejsie do ****?!“ Nato jej manzel povedal, ze ved on ma grafikon, podla ktoreho musi ist.
Na zastavke ZST DNV to stara uz nevydrzala a nebehla dopredu: „Pan vodic ako to idete? To nemate daky LEXIKON podla ktoreho idete? Ved vy predsa musite navazovat na tu 21.“ Kamos vravi: „Mam (a ukazal na BUSE), a idem presne nacas.“ Nato som jej ja vysvetlil, ze ta minutaz je blbo spravena a neda sa stihat a teda ani navaz na 21 nieje. (Niekedy pridu naraz na sidlisko, inokedy pride prva 21cka) Nakoniec s mrmlanim a volakymi poznamkami typu „A on sa tam este aj bavi s cestujucim.“ a podobne debiliny, vystupila na zastavke Mlynska. A mi s kamosom sme len na seba usmiali a pokracovali v ceste. Mimochodom vo voze az po Mlynsku som bol len ja s kamosom a ti dvaja.
Podotykam, ze na zastavkach „Bystricka“ a „ZST DNV“ sme ani nestali, lebo inak by sme mali na Mlynsku -2. Toto je chrono na 20...