Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
R1504 bola alebo išla hradiť 74 (Hl.st.). Aspoň to mala na transparente ked išla okolo (pred pár minútami išla na nadjazd pri ex konečnej dolnozemska)
Reply on: kacka #90237:
Nie, 16 som si nepísal
Viliam22- 16tku nemáš?
21. 7. 2009

20 - 2106
22 - 2103/1, 2110
83 - 2822/3, 2818/4, 4820/5, 2631, 2829, 2642, 2831

5 - 7939+7940/9, 7301+7302/10, 7925+7926/11, 7953+7954, 7951+7952, 7957+7958, 7933+7934, 7907+7908, 7937+7938
9 - 7904+7903/5, 7843+7844/6, 7733+7734/7
13 - 7114/2 - vodič v zácviku, 7110/3

"hríbikové" ZV: 7128
par postrehov:
53-2509
61-2647
68-4842/4, 4132
74-2613
78-2810/2, 2828/3, 2645/4
209-6301
dnes ešte:
50 - 2650/4
70 - 1222/..
94 - 4827/..

Re #90233 peto1622: no ešte že som išiel o ten jeden bus skôr, by som bol normálne hneď z rána nazúrený, že ma najprv zožrali komáre na zastávke a potom ešte toto...
mi to pripadá, že fakt tá snehulienka tam už je pridelená, veď bola dnes, včera a tuším aj v piatok.... ale zase lepšie ako nejaká 27xx 😉
inak 5:41 z ovsišťa išla normálne 4855 a čo som sa v nej ráno viezol, nevšimol som si nejaký náznak zdochnutosti ani sa netvárila, že by chcela vykapať....
Reply on: kecho #90229:
s tou vcerajsou 88/7 ci bolo nieco vypravene neviem, ale povedal by som, ze skor ano, prvy odchod ma 5.17 od NM, mohol vypadnut a Man mohol hradit to dalsie kolo ale to je len teoria, nebol som tak skoro hore, neviem povedat naisto

Dochodcov netreba podporovat v tom, ze kazdy spoj ide na ich vysnivane miesto ?, potom sa este aj na 78cke vypytuju, ci ide na Mileticku a nie a nie im vysvetlit, ze nie kazdy spoj tam chodi a niektore tam nikdy nechodili, co oni nevedia pochopit ?

a doplnim z dneska:
84-4854/2, snehulienka 4136 zase raz/4 ❗ ❗ , 2630/5, 2813/7
+odchod 84/1 o 7.40 od Halovej smer Ovsiste hradil nejaky 15metrovy Man ale 8.16 smer Hrobonova siel opat 4855
88-1205/2, 1202/3, 1213/4, 1207/6, 1217/7
Reply on: kacka #90221:
v pohode, neskor mi napadlo, ze si si asi pomylila hodinu ?
Reply on: kacka #90226:
9/6 bola ? ja viem že bola na prehliadke, ale čo sa pamätám, tak iné súpravy tohoto typu čo sa vrátili z prehliadky mali taký istý zvuk ako pred tým (len niektoré "stíšili"-asi im vymenili podvozky-keď idú rýchlo nie je počuť typický zvuk T6A5- ale veľmi pekný zvuk má k2S 7119?)
okolo 06:30 išla 7304 z Rače smer Vazovova (pravdepodobne išla na HLŽST) ?
Dnes (21. 07. 09) ráno:
16 – 7130/10
31 – 1809/..
59 – 2610/.., 2800/..
68 – 4842/4
80 – 3701/..
83 – 2631/..
84 – 4855/1, 4210/3, 2401/6
88 – 1208/1, 1212/5
93 – 4841/9, 4807/..
94 – 4851/1, 4828/.., 4204/..
96 – 1636/.. (5:45 bosákova smer Pe)
99 – 4121/7, 4131/asi11,4129/asi14
191 – 4104/..

Zo včera:
84 – 4828/1, 4857/2, 4136/4, 2829/5, 2403/6, 2813/7

Re #90207 peto1622: mohla byť, veď ráno tam išiel (ex)wienerschnitzel... len by ma zaujímalo, či vôbec tam bol nejaký SU vypravený, keď vídeňák išiel už o pol siedmej 🙂

Re #90210 peto1622: ? treba im povedať, že zastávka Trhovisko/Lidl/Tesco/Kaufland alebo nejaký iný superdôležitý bod 😉
Reply on: Johny D #90227:
?
Reply on: kacka #90226:
9/6
Reply on: JohnyButrel #90225:
nebude to tymto?
"Ďalšou zo série električiek, ktoré sa v posledných týždňoch podrobili prehliadke, oprave a obdržali klasický červený náter, je električková súprava T6A5 #7925+7926. Súprava bola odstavená v prvej dekáde mája a do premávky sa vrátila 17. júla 2009" ?

na akej linke si ju videl?
7119-16/7 chválim večerného šoféra za peknú jazdu ? Rovnako aj šofér poobedný 7925+26 išiel dobre- všimol si dakto z vás že táto súprava má iný zvuk(predný vozeň určite) oproti ostatným T6kám?hučí zvláštne, pekne skoro ako dáke metro
Reply on: boxcar #90223:
bola to L3 ?
Reply on: IGIs #90222:
pravdepodobne L3. Videná o 16:55 na Račianskom mýte.
medzi 15:50 až 17:05 hradil ZV HLST 7720 nejakú K2S (reklama LBC)
Reply on: peto1622 #90218:
a teraz pozeram ze som to tam napisala blbo ? malo to byt takto:

"Re #90207 peto1622: miesto 92/1 islo ZV R1660 (odchod 15:36 z vozovne)"

lebo isli par minut po sebe tie busy ?
Reply on: peto1622 #90218:
no, robi ? som pozerala o riadok nizsie ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.