Re #90233 peto1622: no ešte že som išiel o ten jeden bus skôr, by som bol normálne hneď z rána nazúrený, že ma najprv zožrali komáre na zastávke a potom ešte toto...
mi to pripadá, že fakt tá snehulienka tam už je pridelená, veď bola dnes, včera a tuším aj v piatok.... ale zase lepšie ako nejaká 27xx
inak 5:41 z ovsišťa išla normálne 4855 a čo som sa v nej ráno viezol, nevšimol som si nejaký náznak zdochnutosti ani sa netvárila, že by chcela vykapať....
s tou vcerajsou 88/7 ci bolo nieco vypravene neviem, ale povedal by som, ze skor ano, prvy odchod ma 5.17 od NM, mohol vypadnut a Man mohol hradit to dalsie kolo ale to je len teoria, nebol som tak skoro hore, neviem povedat naisto
Dochodcov netreba podporovat v tom, ze kazdy spoj ide na ich vysnivane miesto ?, potom sa este aj na 78cke vypytuju, ci ide na Mileticku a nie a nie im vysvetlit, ze nie kazdy spoj tam chodi a niektore tam nikdy nechodili, co oni nevedia pochopit ?
a doplnim z dneska:
84-4854/2, snehulienka 4136 zase raz/4 , 2630/5, 2813/7
+odchod 84/1 o 7.40 od Halovej smer Ovsiste hradil nejaky 15metrovy Man ale 8.16 smer Hrobonova siel opat 4855
88-1205/2, 1202/3, 1213/4, 1207/6, 1217/7
9/6 bola ? ja viem že bola na prehliadke, ale čo sa pamätám, tak iné súpravy tohoto typu čo sa vrátili z prehliadky mali taký istý zvuk ako pred tým (len niektoré "stíšili"-asi im vymenili podvozky-keď idú rýchlo nie je počuť typický zvuk T6A5- ale veľmi pekný zvuk má k2S 7119?)
Zo včera:
84 – 4828/1, 4857/2, 4136/4, 2829/5, 2403/6, 2813/7
Re #90207 peto1622: mohla byť, veď ráno tam išiel (ex)wienerschnitzel... len by ma zaujímalo, či vôbec tam bol nejaký SU vypravený, keď vídeňák išiel už o pol siedmej
Re #90210 peto1622: ? treba im povedať, že zastávka Trhovisko/Lidl/Tesco/Kaufland alebo nejaký iný superdôležitý bod
nebude to tymto?
"Ďalšou zo série električiek, ktoré sa v posledných týždňoch podrobili prehliadke, oprave a obdržali klasický červený náter, je električková súprava T6A5 #7925+7926. Súprava bola odstavená v prvej dekáde mája a do premávky sa vrátila 17. júla 2009" ?
7119-16/7 chválim večerného šoféra za peknú jazdu ? Rovnako aj šofér poobedný 7925+26 išiel dobre- všimol si dakto z vás že táto súprava má iný zvuk(predný vozeň určite) oproti ostatným T6kám?hučí zvláštne, pekne skoro ako dáke metro