Peter6607: No ahoj, vozidlo 6607 je aktuálne po (SP) a už utorok možno aj skorej pojde domenko do vozovne (HROBONKA)
V hre stále zostávaju:
6606 ktorá je na (VP) už viac ako rok aj pol.
6267 ktorá už bola 2krát dotiahnutá na kanál. A pravdepodobne bude celočervená. Tiež sa toto vozidlo podrobuje (SP) a po prehliadke bude preradená na Trnavku.
v pohode, nic sa nedeje, ja doplnim, ze som vecer na 84/5 videl 2827, len teraz som si nie isty, ci som sa nepomylil s 2819 na 84/5, ci nebol nahodou na 83ke...
O autobusoch z Banskej bystrice nemám informácie toto preraďovanie z juraku bolo potvrdene vedúcim a čí ide o náhradu za bystrické netuším
Re #91216 frenky:
K 83 ostávajú na 2 kolóne minimálne do januára 2010
K 87 bola úvaha že pôjde na 2 kolónu len vedúci 1 kolóny ju nechcel dať zajtra zistím ako to dopadlo
84 netuším vôbec
máš pravdu, bolo to pri vychádzani zo zastavky Vlčie Hrdlo smer Spalovňa, nič vážne a 77 bola hradena
Man R1565
z dnešného obeda
70:1105
74:2624
87:1611,1211