Doplnok už napísaného:
X72/1 1611 odišiel o 16:11 na poruchu pre odlomené horné rameno predných dverí, od 16:41 z CR do 17:50 ČILI hradil ZV 1610, po výmene došiel 1803.
67: 2505, 2507, nie je, nemám, 2701, 2506
77: 2705
?
ako to vyzerá podľa poslednych informacii resp. aké boli uvahy ohladne tych Capacity? O počte? Či?
Vieš ma poinformovať o tom, či sa bude prezentovať pompézne opätovné zapožičanie autobusov z BB?
Ta 1812 bola zalozak...
Z dnesku:
- 2800 o cca 11:10 vypadla v Devine smer DNV pre poruchu, hradil ZV 2801, napojil sa 2829
- 2829 o 13:53 vypadol spod mosta, hradil ZV 2653
- 1105 vypadla o 14:20 z linky 70/4, hradil uz spominany ZV 1812
- N70 pre odklon na Dolniakoch mal na odchod "0:30" meskanie 20 min. na prichod. Na HS prisiel az 0:42, dalsie odchody z HS uz len do 3 min
Jednym z dovodov bolo aj zle vytycenie trasy "od stola" a velmi mizerne zakreslena mapka, podla ktorej sa nedalo orientovat.
Ovela jednoduchsie by bolo N70 viest po trase dennej 70ky po Krajinskej okolo nemocnice a zastavka "Ucitelska" mohla byt na hlavnej ulici cca do 100 metrov od povodnej. Rovnakou trasou mohla ist aj nazad a nie krkolomne po vsetkych bocnych a vedlajsich ulickach
este k vcerajsej 59ne, videl som na nej aj 2413, mozno je to ta, ktoru nemate, nie som si isty casom kedy som ho videl, bud to bol ten co ide 14.46 alebo 15.16 od Tesca smer Raca
To nemá nič s kapacity spoločné.. nákup kapacity oficiálne nikto nezrušil.. aj keď je pravda že ohľadom obnovy voz parku autobusov v poslednej dobe nikto nič oficiálne nepovedal.. vštko sa drží v tajnosti o. i. preto že sa to mení z hodiny na hodinu...
tých 10 ik 435 z 2DP+ 3 ks B941 z 1DP (Bystrice) pôjdu do Peržky preto, že kvôli ušetreniu jalových km tam budú presunuté aj nejaké poradia z 1 a 2 DP (napr vraj celá 84, časť 83, celodenka 93 a ešte dačo...)