Re #119530 mr.lenin: ani nie do ročnej SORky zateká? Prosím ťa, ako to môžeš povedať, že ťa ústa nebolia, veď SOR je kvalita, na ktorú nedá DPB dopustiť ?
* 4221 - keď som v ňom ráno išiel, tak v zadnej časti pri posledných dverách bolo cítiť smrad, pripomínajúci spálenú gumu.
*4222 - stál odparkovaný na výstupišti Hl. st. o 6:15, na transparente porucha vozidla a všetky prichádzajúce busy museli stáť za ním, (lebo pred ním sa zmestil iba jeden kĺb), takže, 4221 stál takmer dole na Predstaničnom námestí a tam otvoril dvere.
Pochvala pre vodiča 2636 na 83/11 (odchod z Hrobákovej o 06:03 ráno) za peknú rýchlu jazdu.
OT k vašej diskusií o slovenčine a tarife:
dopravný servis rádia FM hlási z Kramárov v smere na Patrónku strhnuté (resp. spadnuté) trolejové vedenie...
Žeby tam historicky niekto strhol to súkremničie? ?
ide mu o to, že sa ti snaží vysvetliť, že interpunkčné znamienka je vhodné používať. Otáznikom sa končí opytovacia veta napríklad. Menej píš na pokeci a píš si vo Worde nejaké články, texty, básne a naučíš sa používať interpunkciu ako diabol. ?
Staci si trosku prestudovat novu tarifu http://www.dpb.sk/files/upload/docs/tarifa_010811.pdf
osobne som to pochopil tak ze je to ako doteraz az na to ze som nenasiel nic o tom ze dochodca ma narok na zlavu. preto asi zaviedli tie PCL ze ho moze dochodca mat a v sedle jazdit so zlavou. inac asi plati plnu sumu.
Nie ze by sa tato otazka nejaak tykala mna, ale kazdopadne zaujimalo by ma ze jak to bude s cestovanim zadarmo pre osoby nad 70 rokov po 1.8. Stale budu mat cestovanie zadarmo? Lebo sa mi zda ze som niede pocul ze budu mat cestovanie zadarmo len mimo špičiek pracovnych dni. Kazdopadne ziadne info som o tom ani na stranke DPB ani tu nenasiel, tak nevie niekto co je na tom pravdy?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.