Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: d3k0 #16055:
Hej, a je tam (aj v 7116) Račianské mýto 🙂
Tymto prispevkom nechcem nikoho urazit len napisem to co vidim... DPB sa podarilo OVLADNUT tieto stranky o MHD takym zvlastnym sposom ze ani neviem ako sa to stalo... a ze spolupraca hehe a na com???? 😞 :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
Reply on: Tomáš #16040:
Ale oni uz davno predsa vedia koho poznas...

Vies mna akurat stve ze clovek uz aj ked napise na xxx@dpb.sk tak oni ti neodpisu kde je problem oni len urobia postihy pre tych co s tym mozu mat nieco spolocne a hotovo, takto som pochopil riesenie jedneho problemu a musim povedat ze je to zdrcujuce ako k tomu pristupuju, alebo az smiesne???
Reply on: Andy #16059:
Ze si si u neho na podobne vynalezy este nezvykol ;-)) No ale co uz - niekoho vzrusuje toto, ineho daco ine 🙂 😃
Reply on: COLOR #16051:
Ta 415kova 50ka nie je zas tak ojedinely jav, ze by si vyziadal tolko vykricnikov :--)
Reply on: J #16056:
Ty to mas este dobre, ale ja som tomu trolejbusu urval spatne zrkadlo.. Tie stlpy su tam dobre blbe 🙂 🙂
Nedávno som šiel v eline a tak som sa postavil ku kabíne a sledoval rýchlomer. Ako vodič nešiel nikdy viac ako 40. Najčastejšie tak medzi 35-40 niekedy aj 30 a to na rovnej trati v Ružinove. Ako sa nečudujem, že je tá elina pomalá oproti busom. Veď tí bežne jazdia 50-60 niekde aj viac no ale hento. Bola to K2Ska.

Vo Viedni však jazdia pomalšie 🙂
Reply on: Tomáš #16044:
Asi sa teraz na mňa niekto naštve bo včera som bol s mojimi známimi pánmi z vedenia na Trnávke a jazdil som tú novú 21Tr. Ten asynnchrón je fakt super. Skoro som to oprel o jeden z tých nových stĺpov ale iba skoro. No podarilo sa mi strhnúť výhybku 🙂 Strhnú im prémie? Asi nie, tam je iný meter 😕

Môj sused jazdí na 4. kolóne, predtým azdil trole. No keď ho zbadám za volantom a pozdravýmho, tak iba namňa tak pozre avšak neodzdraví lebo vie, že počas jazdy sa nerozpráva.

93:4508 dosť veľké problémy s prevodovkou. Trápil sa vodič a chrčali aj kolieska v prevodovke. No a nesvietilo vnútorné osvetlenie.

Re #16050 COLOR: No najkrajšia reklama čo som kedy videl v BA má momentálne 3705. Ako je ideálna, neuveriteľne sa k tomu TAMu hodí.
Reply on: frenky #16054:
Hehe, lenze demokracia nie je vsade... 😉 Povies svoj nazor a mas pruser 🙂

Inak, 7115 ma na vnutornych transparentoch dlhe nazvy zastavok, akurat hlasenie stale nefunguje. A preto by som chcel zlavu z elektricenky - svoj podiel, ktorym som zaplatil nefungujuce hlasenie zastavok vo vsetkych vozoch, kde je zabudovane a nefunguje 🙂 Ale to mi asi tazko niekto vrati, ze jo? 😉
galiyosha> ja to cele halo okolo toho ci je dakto moj znamy, alebo nie, nechapem. Ved to je snad uplne normalne, ze sa z niektorymi vodicmi poznam. Mne je z toho celeho tiez uplne blbo. Nechapem to. Dajme tomu, ze by moj foter bol beusak a teraz co? Budu mu strhavat premie kazdy mesiac za to, ze je to moj foter? Kua, ved zijeme v demokracii. 😞
Rozmyslam, kto zase nezaskrtol rozoslanie mailom... Zeby Spectre?
---
Výročná schôdza KPMHaRD
Vedenie klubu srdečne pozýva všetkých členov na výročnú klubovú schôdzu, ktorá sa uskutoční 3.12.2003 o 17:00 v obvyklých priestoroch na Olejkárskej ul.
Spectre :: 25.11.2003 ::
Hmmm som z toho lejen, ale...: ktora zo suprav 7735+36 a 7737+38 uz nema reklamu a je cisto zlta? Lebo LuBa na 7735 tusim este je, ale s Domo-m si nie som velmo isty... Ide mi o tie dopytove tlacitka, mam zdanie ze to je na cisto zltom vozni (mozno aj nie). Ja som to uz videl asi pred 2 tyzdnami, ale doteraz som si nespomenul, ktora z tychto dvoch to ma... Je to inak uplne fajne, anti-vandal, aj profilovane, palec do toho perfektne pasuje 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A svieti to nadherne do modra.
Ik415 ZV L50!!!!!!!! Okolo 18:00 pri Slimaku!!! Skoda ze som nevidel cislo... 😞
7797+98 dnes ZV L4!!! Duplak!
---
Vcera 3604 ZV L37 o 8:20, 3630 L41 aj s reklamou 🙂 a 7101 mala na rannej spicke poruchu na L14, okolo 8:10 sa vracala z vozovne.
Reply on: fobust #16028:
Ono ta reklama bola v poslednych tyzdnoch uz aj postrhavana na niektorych miestach... Som sa cudoval preco si to Martini nechce vsimnut... A celkovo ta reklama bola nejako kratko, hoci bola najkrajsia momentalne!
Reply on: galiyosha #16045:
Bolo uz dost pripadov, kedy si 'niekto' precital toto forum a bez dalsich dokazov strhaval premie... A potom sa na iMHD len kyda a kyda... A ako toto pocitanie 'niekoho' nazves je jedno... Zial, taka je 'tu' situacia a nic nenasvedcuje tomu, ze by sa mala zmenit...
Reply on: fobust #16031:
Podla mna by najskor mali vyhodit NIEKOHO a az potom NIECO 😃 🙂
ND na stanicu: 3604 a 1509. 3604 jazdila s transparentami - linka = elektricka, ciel = Hlavna stanica / Florianske nam.; 1509 mala transparenty vypnute a namiesto toho mal vpredu klasicku X-ovu tabulku.
Reply on: galiyosha #16045:
No bohuzial DPB je raz taky a vedia take veci zneuzit,ze to az pekne neni!!!!-Pozor davam medzeru:-D! Neberem uz nic osobne budem sa snazit,aby sa to pomne dalo citat:-)
Reply on: Tomáš #16044:
Chapem, ze mozu mat zdanlivy dovod na podrb, ak niekto napise "vodic ABCD mi dovolil nastartovat autobus" -- ale aj tak len zdanlivy, lebo toto moze napisat hockto o hockom a nemaju to ako dokazat, ani vyvratit. Ale ak tu niekto len napise "vodic OPQR je moj znamy" (= vodica OPQR poznam osobne; nic menej, nic viac), a za to ma dotycny vodic podrb, tak je to ciry FASIZMUS!

(Mimochodom, preco vo svojich prispevkoch pouzivas znasobene interpunkcne znamienka a zasadne vynechavas medzeru medzi vetami? Priserne sa to potom cita. Jeden vykricnik a nasledne medzera je rovnako dobra ako styri vykricniky a hned prve pismeno novej vety. 🙂 Toto neber osobne alebo ako podrb alebo cokolvek, len sa mi to proste zle cita. 🙂 )
Reply on: galiyosha #16041:
Ty to naozaj nechapes???Staci napisat,ze vodic z 1xx2 je moj znamy a vcera som bol s nim na konecnej a startoval som autobus!!!By si videl ake problemy by s toho boli!!!Ajjjaaaaj zato by znameho aj vyhodili!!!!Toto bol priklad uz chapes aky problem z toho moze byt???

Change view

Structure
Order
Posts on page

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.