Reply on: Andy #30628:
Keby som tam nebol ja, tak by Maxik alebo vodic museli na Radiovej aj na stanici vyhadzovat ozranov.. Max ma urcite pozval zamerne aby tu spinavu robotu nemusel robit on
Ale zas to neznamená, že ten, čo bude prvý ma bude len ohrozovať.