Reply on: Kamarát #36202:
Po otvorení mostu Košická (ak sa to predsa len podarí) a zatvorení Starého mostu sa zrejme celkom zmenia prepravné vzťahy a tak to, že zatvoria Štúrovú nebude až takou tragédiou. Jazdu autom po Štúrovej by som dovolil len obyvateľom prilahlých ulíc. Tým ktorí tam chodia do zamestnania nie. Zo Štúrovej by mohla vzniknúť pekná nákupná pasáž-ulica, dokonca architektonicky si ju viem predstaviť aj zastrešenú. Zeleň, lavičky, historizujúce lampy,električková trať a dlažba.