Dnes mi konečne niekto spravil obrovskú radosť a spríjemnil mi cestovanie...Bol to vodič 4839 ktorý bol presne na zástavke Ľubovnianska 22:00 a čakal pokial som dobehol!!!!!!!!!!!!Akože myslím si, že každý vodič by mi tri krat zavrel a trikrát by ma poslal do ....!Fakt, že odteraz ho volám Pán Vodič.... ?
o 9.06 este stal na Molecovej a naberal skolkarov na "zajazd", tak nemohol byt na linke 91 ?
, (7783+84 bola na bežnej L6)
Asi o 18:50 sa bocne zrazila (teda skor osuchala) so striebornou tusim Octaviou pred krizovatkou na Hodzovom namesti - sedel som vnutri, mam dojem, ze to bola vina vodica gumokolu, lebo sa na to vykaslal, nic neriesil, a s oskretymi pravymi prednymi dvermi isiel dalej. Skodu na buse som nemal ako vidiet, ale asi to nebude nic moc viditelne vzhladom k jeho imidzu...