Reply on: si #37256:
Predplatné lístky by neboli a autobusy, ktoré by nevboli úplne naplnené, by stáli adekvátne viac. Taká 49, napríklad, cca. 20,- SKK/km/os:-P.
vyzera to dost cool... Ked som tam bol, tak som byval pri obratisku, ked sa tocili len uzkorozchodne
pricom trat bola dvojrozchodna:)
ho dnes nemáme a v Nemecku tiež iba v niektorých častiach - s Hamburgom dnes normálne pracovne komunikujem.

drink
1. Elektricka za petrzalky nema koncit na Safku, ale ma pokracovat na sucasnej sieti
2. Ak si myslis, ze nebudu peniaze na dalsi rozvoj, kde sa vezmu peniaze (podstatne viac penazi) na dokoncenie a prevazdkovanie trasy B?
3. Aku prepravnu kapacitu ba mala trasa B? Asi 10% trasy B prazskeho metra? Jedna 5 voznova suprava kazdych 20 minut?
4. Kolko minut by trvala naprilad cesta (z domu do domu) z Luk na Trnavske Myto metrom v roku 2012, alebo elektrickou v roku 2008?