Si: alebo vsetci:A este nieco. Ak si niekdo mysli, ze na zahustenie jednej linky je treba zriedit inu tak je na OMYLE. Vzajomne prenasanie vozov z jednej linky na druhu v pripade zhustenia plati iba v case prepravnych spiciek, kedy je vypravenost na hranici unosnosti( nie zeby v case najvacsieho prepravneho nasadenia stalo vo vsetkych dopravnych prevadzkach dokopy cca 120 busov, ale 4. DP nevypravuje cez skolsky rok denne tak v priemere min.3 vozy). Ale cez sedlo a vikend je vozov v rezerve este stale dost. Takze ked sa tu niekdo bavil o zahusteni linky 21, co vsetci podporujeme( dokonca aj niekdo z DPB) myslime tym sedlo a vikend :z 20 min. intervalu na 15 min. interval - na to je vozov dost(oproti sucasnemu stavu by to chcelo pridat cca 2 vozy.- samozrejme sa bavime stale o sedle a vikende.)
d3k0
Si: Myslis, ze to je riesenie zvyknut si na preplnene linky a tvarit sa, ze je vsetko OK, len aby nezobrali prave z tej MOJEJ linky? Ja si myslim, ze nie.