Discussion Forum › General Discussion

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Momentálne riešim tak trochu problematiku BID a regionálnych vlakových tratí vs. zmluvy VÚC so SADkami. Zmluva BSK so SL je do roku 2017. Tak sa pýtam, že či tú zmluvu, resp. zazmluvnené výkony nie je možné obmedziť v prospech vlakovej dopravy v rámci kraja, ktorá by stála ľudí menej. Resp. či neexistujú zákony, ktoré umožňujú zmluvu zrušiť bez toho aby bol VÚC penalizovaný, ak zmluva bráni v rozvoji efektívnej dopravnej obslužnosti. Nie je podľa mňa normálne aby sa robili zmluvy na x rokov dopredu a potom sme to trpeli a malo to na chrbte ako bremeno aj nové vedenie VÚC, ktoré to musí iba prečkať. Ideálny stav by bol, keby bolo obmedzenie zmlúv na obdobie max. 2 roky. V TSK to funguje údajne tak, že sú podpisované 1 ročné zmluvy a tie sa predlžujú na každý kalendárny rok.
Reply on: 810zssk #176590:
Najprv by si ale mesto muselo uvedomiť, že takých ľudí potrebuje. V súčasnosti totiž "pivu, futbalu a doprave rozumie každý".
Reply on: granuas #176588:
Nie sú tam len dočasne. Treba vydržať.
Reply on: Vladimír #176589:
Pozri, idealne riesenie by bolo keby ti odbornici na dopravu presli pod mesto, alebo BID. Nech DPB moze robit naplno dopravcu.
Reply on: Valec #176535:
Nuž ak hovoríš o novopečených politicky dosadených predstaviteľoch DP, ktorých tam pretlačilo politické vedenie mesta, tak áno. Ale ja som písal o inom a myslím, že to dobre vieš.
Zdravim,
vždy ked som otvoril kartu nejakého vozidla, tak sa mi zobrazili informácie o nom a pod tým boli fotky, a tie fotky už sú tam neni Vie niekto prečo? dakujem
Reply on: Filaton #176585:
presne takže ak sa ti nepáči sa nepridávaj ?
Reply on: vinylka14 #176581:
Ahojky, chces aby si bola chytra, aby ta ludia mali radi a aby si robila nieco uzitocne? Ak ano, chod do skoly, studuj, potom si najdi pracu, pracuj a nespamuj tu kravinami ale zarob si na ne! 🙂
Hug0: Nexpertujeme, diskutujeme o opravách 08/6 ?
Reply on: vinylka14 #176581:
AHOJKY.NECHCEM.
Reply on: Filaton #176577:
múdro napísané ☺ a ešte k tomu 6241 ? a je celý zoznam...
AHOJKY.CHCEŠ SUPER VÁNOCE?? NEOMEZENÉ PENÍZE PRO KAŽDÉHO ZA ÚČAST A SUPER VÝHRA DO INDIE ZDE . . . http://soutez.mydeals.cz/?invation=92ca42e78417eb1d1b922e04fce168df
Reply on: Peter6607 #176578:
6250 mal rozšírenú strednú prehliadku (RSP) na Trnávke ?
Reply on: Peter6607 #176578:
Zas expertuješ čo má byť v premávke a čo nie ?
Reply on: Filaton #176577:
6234 je šerbel na n-tú, nemá čo robiť v premávke. 6250 nemal náhodou VP?
Peter6607 a aGo201: Tak si to zrekapitulujme šecko, ako tie opravy na 08/6:
6229 - MP
6230 - lak+interiér
6232 - lak
6233 - vyradenie
6234 - hovno, iba lak dosť dávno
6236 - lak na pravej strane
6238 - lak
6244 - hovno, iba lak dosť dávno
6250 - RSP
6251 - vyradená, iMHD ju má veselo v premávke, je vyrabovaná na tráve vo vozovni Jurajov Dvor
6252 - lak
6253 - SP
6254 - motor + potom vyradenie
6255 - VP
Reply on: Peter6607 #176575:
vidíš 6238 som zabudol ale k 6236 opravili len lak na pravej strane a to je všetko. ?
Reply on: aGo201 #176574:
Opravila sa aj 6238 a trošku aj 6236. To ale do dvoch rokov bude zase to isté, čo pred tým. Plechy sa menili len na 6250.
Reply on: Peter6607 #176573:
súhlasím s tebou ale priebehu tohoto roku sa opravili z 08/6 tieto trolejbusy: 6229 MP asi, 6230 lak + interiér, 6231 lak, 6232 lak, 6250 RSP, 6252 lak, 6253 SP. a náš najstarší 14 01: 6207 tak ten je myslím v dielňach na Trnávke. ? ?

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.