Zdravim,
vždy ked som otvoril kartu nejakého vozidla, tak sa mi zobrazili informácie o nom a pod tým boli fotky, a tie fotky už sú tam neni Vie niekto prečo? dakujem
vždy ked som otvoril kartu nejakého vozidla, tak sa mi zobrazili informácie o nom a pod tým boli fotky, a tie fotky už sú tam neni Vie niekto prečo? dakujem
Peter6607
Petto:
Myslím, že trolejbusy sú určite v ďaleko lepšom stave,až na pár najstarších 14Tr08.