Reply on: MiroBA #122729:
Nedristaj!"ak by sa stala porucha na budúcej Petržalskej trati bol by tiež odpísaná" - Trt makovy. Ak by sa stala porucha na buducej Petrzalskej trati (ktora nebude) tak sa elektricky budu tocit na Safku a naspat pojdu do Race.
"Na tom plániku chýba priame spojenie Rače s Hlavnou stanicou " - A co teraz? Tak cestujuci prestupi na Vazovovej.
"Dalej zbytočné je prepojenie Hlavnej stanice a stanice Nové mesto" - Ak ti nedoslo tak ide o prepojenie Hlavnej stanice a Vajnorskej. To je rovnaky drist ako staznosti ze linka 99 je vyhliadkova jazda po Petrzalke. Nikto ta nenuti ist celu trasu.
"Ten kto by chcel cestovať po tejto trase može ísť v pohode vlakom" - Hej, uplne v pohode http://cp.atlas.sk/vlakbus/odchody/?f=Bratislava+hl.st.&t=Bratislava-N.Mesto&date=9.2.2009+Po&time=10%3a37&nolimit=False&byarr=False&submit=true&af=False
Re #122733 MiroBA: Nie je.
Prosim, nedristaj o tom ako vsetci hufne kazdy den cestuju s pat kuframi na stanicu. Predstav si ze v Kodani som siel s kufrom na letisko, prestupoval som (dokonca som liezol do metra) a aha, zijem.
MiroBA
JJ, Ikarusy 28X pomály definitívne končia. Ale som si ich i ja užil, som ich priam neznášal ked som bol malý pre ich hlučnosť a teraz mi pomály aj chýbajú, bohatstvo kto by to bol povedal.
Ale čo som chcel, hádam z tej 1512ky bude i historičák a že ho dajú do pôvodného stavu (demontáž Buse a pod.). Inak 283 by sa vážne oplatila zachovať lebo oproti kvantám 280tok, tieto sú resp. boli ojedinelé.
Tu by som dal otázku. Vie niekto či sa plánuje ozaj nejaký zachovať? Podla mna sa najviac oplatila zachovať 1514 ale tá už šla dávno do hutí.
A ešte volačo, onedlho bude i 35 rokov premávky Ikarusov 28X,
280tka sa toho v riadnej premávke nedožila žiadna, ktovie či sa dožije 283ka.