Reply on: Marcelllooo #100287:
"Takze ja byt na magistrate, tak by som bol na veducej pozici a dal by som jasny prikaz: Najdite riesenie na preferenciu busov na tychto ulicach a vypracujte mi studiu. Potom by sme sa pohli dalej."A nemohol by si rovno prikázať, aby našli riešenie na to, ako sa na bicykloch dostať z Devínskej do centra za 10 minút? To by bolo najlacnejšie, najekologickejšie.
Poručíme větru, dešti.
AAA
Re #100179 Marcelllooo: Odkiaľ si prišiel na to, že trolejnus je rýchlejší ako električka?
Re #100186 enumaelish: A tá kvalita trolejového vedenia a tie úžasné rýchlosti na mnohých vzdušných križovatkách a výhybkách, škoda rečí.
Re #100234 hoppusmark01: T-busové obratiská máš pri Patrónke 2 (Valašská, Vojenská nemocnica). Ale ako nad tým uvažujem asi máš pravdu.
Re #100262 Marcelllooo: Špeciálnym stavebným úradom na stavbu dráhy mesto nemôže byť, lebo nie je dráhový správny úrad.