Reply on: Marcelllooo #99684:
Ano. Ale ci je to stanica, ci brehy dunaja, ci rozvojove oblasti (zapad po hranicu, juh), tak tie budu obsluhovane po uz existujucej, pripadne po planovanej (TEN-T, zeleznica na Wolfsthal) zeleznici nezavisle od vystavby cez stred petrzalky. Inak rychlovlaky nemaju koncit na Filialke? Ci po jej okresani to padlo?pdf-to-doc: Mam na mysli tu studiu zeleznic ohladom nosneho systemu. Ak sa nemylim, je to .pdf prekonvertovane na obrazky a vlozene so .doc suboru. Mam trocha problem lustit co je tam napisane.
intony
Električka rieši smery pre obyvateľov stredovej osi Petržalky, ktorým ak vezmeš tieto spojenia, vrátane 95-ky ku Husi, budú výrazne ukrátení.
A keď sme už pri tej urbanizácii a vizuálnom efekte, po predĺžení električky do Petražalky zanikne obratisko autobusov na Šafku a zväčší sa parčík, zatiaľ čo ak by si zachoval skrátenú 95-ku, pretože premávka doplnkových systémov súbežne s NDS nie je vašou požiadavkou aj keď ide o ďalšie hlavné smery, naďalej by Šafko bolo nevhodne urbanizované ako je teraz.