Reply on: Marcelllooo #99696:
Nie, ak budú chcieť ísť do Husi, do Podhradia, na Kamenné nám., na Miletičku, na Hlavnú stanicu, do Karlovej Vsi, do Dúbravky, na Obchodnú, na Hodžovo nám. zvolia alterantívu miesto vlaku.
Nedopustas sa tym urazky Jeho Majestatu s tromi L? On je predsa na najvyssej urovni z uzivatelov IMHD
Valec
Re #99663 Martin Fundárek: S týmto možno len súhlasiť, preto som si dovolil v rýchlosti nakresliť izochrony dostupnosti staníc v dochádzkovej vzialenosti 5 (toto je práve tá dochádzková vzdialenosť, ktorá sa považuje pre cestujúceho v hustozastavanej časti mesta za maximálnu) a 8 minút. Vopred sa ospravedlňujem za prevedenie, nakoľko žiaden iný softvér ako Paintbrush po ruke nemám:
http://www.valec.yw.sk/temp/ns_mhd-5min.jpg
http://www.valec.yw.sk/temp/ns_mhd-8min.jpg