Reply on: Ámos #97233:
Ja pochybujem o odbornych znalostiach S499.xxxx. Prosim, nech uvedie kde a ako ich nadobudol (systematicke studium, odborna prax). Nech uvedie vysledky svojej prace.Ja som svoje vysledky prace uviedol a mam vysledky. Cim sa moze pochvalit S499? Cim sa mozes pochvalit ty?
810zssk
Apropo, stavat PEPku na 1435 je uplna hovadina, pretoze tym odburas vsetky jej vyhody (okrem ekonomickeho) voci metru a neziskas NIC.