Reply on: Marcelllooo #96554:
elektricka sama o sebe nie je mestotvornym prvkov - ak by bola riešená v Petržalke úrovňovo ( samozrejme okrem križovania s cestami ) tak by byť mohla stačí sa pozrieť na pár foto (a rád by som na tých foto videl ten Váš barierny efekt) :http://siissalo.it.helsinki.fi/alppirata/arpics/grenoble_tram1_1920.jpg
http://www.imhd.sk/transport/index.php?w=2b2f3a2132222fef252932252c2127ef1f&id=26441&idg=586&gi=20&gn=20&gs=e&gsd=
a ďalšie foto sa daju najsť
A mimochodom náhodou ak niekomu spomeniete San Francisko - nevybavia sa mu práve električky ?
ty si tak neuveritelny klamar. 400mil si si vycucal z prsta. Ved ani nemas potuchy akym sposobom sa ide rekonstruovat.
intony
- Električka môže ísť pozdĺž celej Petržalky v plytkom tunely, vyjsť môže pred Bosákovou.
- Tunel je obyčajná podzemná železničná trať a medzinárodný koridor, nie trať NDS.
- Náklady za prevádzku NDS v intervale 5 minút bude platiť štáť prostredníctvom ZSSK?
- Električka poskytne nové spojenia a z miest, odkiaľ tieto linky nejazdia. Kam bude podĺa teba jazdiť NDS?
- Petržalky NS MHD odbrebení celú MHD? Ako odbremení dopravu v Karlovej Vsi, Dolných honoch, Patrónke, DNV, Záhorskej Bystrici, Čunove, Dúbravke, Lamači? Nijak.