blaaaah, nechapem vsetku tu paniku. nikoho nebude treba evakuovat, fsetci to preziju f pohode... ako keby v bratislave este nikdy nebola vysoka voda...
britska ambasada hysterci a zavrela na dnes aj zajtra svoje pritulne brany, banka PKB na safku je tiez zatvorena... keby voda dosla az po sancovu, mozno by som zajtra nemusel do roboty, hihi
britska ambasada hysterci a zavrela na dnes aj zajtra svoje pritulne brany, banka PKB na safku je tiez zatvorena... keby voda dosla az po sancovu, mozno by som zajtra nemusel do roboty, hihi

Z
Zborila sa tam cast chodnika a hrozi, ze sa zruti cast vozovky. Vajanskeho nabrezie je od Noveho az po Stary most uzavrete pre dopravu (zo sprav radia Expres o 13:41 h)