Kulminujemeeeeee 
Ad:Tatrovečka
Asi sme nemysleli rovnaku Tatru-tu moju este nesplachlo, ale vodu ma az po dvere
Ad:d3k0

Ad:Tatrovečka
Asi sme nemysleli rovnaku Tatru-tu moju este nesplachlo, ale vodu ma az po dvere

Ad:d3k0
Z
Tu chuderu Tatru s cisternou stojacu v pristave som obkukala dnes rano-je zatopena uz do polovice dveri a predpokladam, ze do zajtra bude pod vodou az po strechu
Inac, co sa tyka evakuacie petrzalskych vozov, zatial sa nic nehybe-nikto nic neavizoval-asi treba len vyckat