Takze prave som zistila,ze 4.kolona sa nestahuje a tatru uz asi splachlo,lebo tam nie je. howg.
Na rakuskej strane boli zatopene inundacne pasma pri Dunaji a Morave - bolo pekne vidno, kade vedie hradza. A medzi tym sa krcila dedina Markthof (kusok od ich sutoku). Tym zrejme nie je teraz vsetko jedno, lebo keby sa pretrhla hradza, su na rovine a zalialo by ich uplne ...
uz nestahuju... su evakuovani...a dom sa im pravdepodobne zruti...
SufuS
Jinak co se metra týče, tak bohužel provoz nonstop se nekonal i proto, že voda natekla až do stanic. Kamarád dělá v metru, a říkal, že na Českomoravské byla voda v kolejišti cca 10 cm pod hranou nástupiště.