Všetkým členom fóra iMHD prajem do nového roka len to najlepšie, a aby sme žili realitou, tak len dobré fotoaparáty, lebo som si istý, že aj v tento rok 2008 sa bude dať stále čo fotiť.
Vsetkym zelam vsetko naj, a dufajme, ze pre MHD to bude len lepsie
fobust
Ja prajem socke aby skrachovala, vozidlá sa rozpadli, koľajnice pokrivili a popraskali, troleje aby popadali (začať by sa mohlo s Karlovou Vsou) a substrát aby sa vozil čím skôr v Maršrutkách, lebo už aj to bude dôstojnejšie ako tie život ohrozujúce vraky DPB.