Reply on: Ik #91454:
Potom by som navrhoval takú zmenu, že L191 by sa začlenila do L91, s tým že spoje bývalej 191 by chodili len po Rusovce. Takéto označenie by bolo prehľadnejšie. ?
. 91/191 a pri Auparku prestup na 80/83/84/93/94 strašný prístup naozaj....Z antolskej 99 a prestup na 93 na zastávke lúky II, alebo na Holíčskej 94. Si si istý, že vieš o čom píšeš? ?
teda skratka chces vediet kolko novych hrbacov teraz doslo. Ak spravne chapem. Takze podla tejto linky
Sati