Reply on: zakaznik #90228:
Balkonik by nebol dobry kvoli zime v zime
Preto radsej nejake odvzdusnene "fajciace kupe".
Preto radsej nejake odvzdusnene "fajciace kupe".
? ☠
asi som slepý alebo čo ? Ale zbytočne sa je o tom dohadovať, každý z nás má na to svoj názor, ale oficiálnu pravdu zatiaľ poznám len ja
bwd
V civilizovaných krajinách príde vozidlo MHD na zastávku a dvere si otvárajú cestujúci. Vodič do tohoto procesu väčšinou nezasahuje. Ak ešte nemá čas odjazdu, alebo má červenú na semafore, stojí na zastávke so zatvorenými dverami a dobiehajúci si kedykoľvek dvere môžu otvoriť. Až tesne pred tým, ako zo zastávky chce odísť, ukončí možnosť otvárania dverí. V civilizovaných krajinách...