Reply on: Papyr #88891:
Nie papyr. Ja by som sa nehanbil. Lebo je lepsie aby ludi odviezol aspon nejaky bus... Lepsie taky ako ziadny!Ale inak stebou suhlasim. Problemy vsak su zname preco to tak je a je zbytocne ich opakovane vymenuvavat...
810zssk
http://www.bratislavskenoviny.sk/57852/doprava/obcanov-zaujima-najma-nosny-system-dopravy
Vidim, ze sa prezentoval aj slavny mr. Slavik so svojou poziadavkou na trolejbusy a nenavistou k elektricke.
A tiez sa mi paci ze v uzemnom plane ta trat nie je zapracovana napriek tomu ze v case schvalovania sa o nej vedelo...