Občanov zaujíma najmä nosný systém dopravy
http://www.bratislavskenoviny.sk/57852/doprava/obcanov-zaujima-najma-nosny-system-dopravy
Vidim, ze sa prezentoval aj slavny mr. Slavik so svojou poziadavkou na trolejbusy a nenavistou k elektricke.
A tiez sa mi paci ze v uzemnom plane ta trat nie je zapracovana napriek tomu ze v case schvalovania sa o nej vedelo...
http://www.bratislavskenoviny.sk/57852/doprava/obcanov-zaujima-najma-nosny-system-dopravy
Vidim, ze sa prezentoval aj slavny mr. Slavik so svojou poziadavkou na trolejbusy a nenavistou k elektricke.
A tiez sa mi paci ze v uzemnom plane ta trat nie je zapracovana napriek tomu ze v case schvalovania sa o nej vedelo...

bwd
V mestách civilizovaných krajín sú zastávky situované tak, aby vyhovovali potrebám ct. cestujúcej verejnosti. Ako príklad uvediem jednu z mnohých blízko seba umiestnených zastávok vo Viedni - jedna pred križovatkou a druhá hneď za ňou, vzdialených od seba asi päťdesiat metrov: http://tinyurl.com/2m385y