Reply on: Peon #87725:
Asi preto, že premávajú v inom režime? Všetci konštruktéri sú úplne blbí a namontovali ho tam len na zákalde požiadaviek neschopného DPB? Skúsil si si napríklad všimnúť, že to sklo tam majú vačšinou vozidlá, ktoré majú donútra otváracie dvere, ako 14/15/25Tr alebo Ik2xx/4xx? Hlavne že si ponadávaš bez zamyslenia.
El Sergio
Tak isto ako v čase keď tam nechodilo nič celý týždeň, čiže pešo. Od zastávky Magnetová je to ani nie 5 minút chôdze. ?